76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,48, т/ф 0342-53-02-63, 0342-53-02-18

Важливим завданням на підприємстві є своєчасне комплектування кадрового персоналу, його збереження, розвитку відповідно до потреб підприємства та його раціональному використанню.
       Середня чисельність штатних працівників ДП «Івано-Франківський лісгосп» становить 140 осіб, з них 20 жінок. На посадах керівних працівників 65 чол., професіоналів і фахівців 21 чол. та робітників 54 чол.
       За 5 останніх років підвищили кваліфікацію в Українському центрі підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» 22 працівники, з них 17 майстрів лісу.
       Рівень фахової освіти працівників складає 65%. На підприємстві працює – 41 чол. спеціалістів і магістрів 6 чол. бакалаврів та 22 молодших спеціалістів.
       Спеціалістів та фахівців для роботи на підприємстві готують Національний лісотехнічний університет України, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Сторожинецький лісовий коледж, Кременецький лісотехнічний коледж та інші навчальні заклади. Підготовка робітничих кадрів здійснюється в Надвірнянському коледжі НТУ та безпосередньо на підприємстві.
       У вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю «лісове господарство» в даний час навчається 3 працівники і ІІІ – ІV рівня акредитації - 2 працівники.
Працівниками лісового господарства практикується проведення тематичних зустрічей, лекцій з учнями шкіл. Такі зустрічі сприяють професійній орієнтації молоді, виховують у молодого покоління бережливе відношення до природи рідного краю.
       Працівники лісового господарства спільно з учнями беруть участь в упорядкуванні територій населених пунктів, природоохоронних заходах у різноманітних акціях з озеленення, зокрема Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Школярі беруть активну участь в посадці лісових культур, зборі лісового насіння, розчищенні джерел, виготовленні та розвішуванні шпаківень. В рамках акцій підводяться підсумки конкурсу на кращий малюнок та кращий твір на тему «Людина та ліс». Переможці нагороджуються призами.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ