76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,48, т/ф 0342-53-02-63, 0342-53-02-18

       Загальна площа мисливських угідь лісгоспу становить 4202 га, з яких 3185 га – лісові, 998 га – польові та 20 га – водно-болотні угіддя. Територія господарства знаходиться в межах лісостепової зони, на землях Тисменицького району.
       Мисливська фауна в угіддях підприємства дуже різноманітна і є характерною для своєї зони. За останні роки відмічено ріст чисельності основних видів мисливської фауни по яких ведеться господарство. Це – дикий кабан, козуля європейська а також заєць русак.
Біотехнічні заходи в господарстві спрямовані на ріст чисельності мисливської фауни та покращення стації перебування.
       Силами єгерської служби та лісової охорони ведеться контроль за термінами полювання та дотриманням ліміту добування, а також боротьба з браконьєрством та відстріл хижаків.
       В межах мисливських угідь ДП «Івано-Франківський лісгосп», у відповідності до розпорядження Івано-Франківської обласної ради № 583-р. від 07.12.1982 р. на території Марковецького лісництва на площі 140,5 га було утворено і функціонує в даний час вольєрне господарство «Марківці». Вся територія вольєрного господарства огороджена металічною сіткою висотою 2,1 метри, через що доступ сторонніх осіб та транспорту на територію вольєрного господарства обмежений.
       В даний час на території вольєру утримуються 43 оленів плямистих та 45 ланей європейських. Лісгоспом проводиться підгодівля тварин, для цього єгерською службою заготовляється сіно, зернофураж, кормові віники, сіль.
Лісовий масив земель лісового фонду, де функціонує вольєрне господарство належить до рекреаційно-оздоровчих лісів. Дана територія відноситься до зони лісостепу, за характером рельєфу являє собою рівнинну територію. Лісові насадження представлені листяними лісутворюючими породами, серед яких домінують дуб, осика та вільха. Тип мисливських угідь «листяний ліс» займає 95 % лісового масиву, в якому домінують середньовікові, стиглі та пристигаючі деревостани. Кормова база достатньо різноманітна, розвинутий трав‘яний покрив, підлісок та підріст.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ