76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,48, т/ф 0342-53-02-63, 0342-53-02-18

 rubne   На сьогоднішній день в ДП «івано-Франківське лісове господарство» є 4 природно-заповідні об‘єкти загальною площею 233,4 га, що складає 9,4% від всієї площі лісгоспу.

    До них входять один об‘єкт загальнодержавного та три місцевого значення:

- Ландшафтний заказник «Козакова долина» об‘єкт загальнодержавного значення загальною площею 953 га (Дністровське лісництво). Створений з метою збереження типового для Бистрицько-Тлумацького опілля долинно-балкового ландшафту.

 Дністровський регіональний ландшафтний парк – об‘єкт місцевого значення загальною площею 1279 га (Братівське та Тлумацьке лісництва). Створений з метою збереження унікального природного комплексу вздовж р.Дністер з цінними в науковому і естетичному відношеннях рідкісними та зникаючими видами флори і фауни, цікавими геологічними утворами, пам‘ятками історії та культури, сприятливими умовами для відпочинку та туризму.

   - Заповідне урочище «Рибне» об‘єкт місцевого значення загальною площею 55 га (Рибненське лісництво). Створений з метою збереження унікальних для Прикарпаття ялицево-дубових високопродуктивних насаджень віком 105 років.

 -Заповідне урочище «Сигольський» об‘єкт місцевого значення загальною площею 46,4 га (Хрипелівське лісництво). Створений з метою збереження еталону високопродуктивного буково-ялицево-смерекового насадження.

.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ