76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок,48, т/ф 0342-53-02-63, 0342-53-02-18

      Ліси ДП «Івано-Франківський лісгосп» розташовані в безпосередній близькості до м. Івано-Франківська та біля міст Тисмениці і Тлумача де значний вплив населення на навколишнє природне середовище. В цілях створення покращених умов для організації масового відпочинку і прогулянок жителів міст, а також недопущення порушень природних комплексів в результаті надлишкового рекреаційного навантаження окремих лісових масивів. Лісгосп приділяє велику увагу по благоустрою лісових територій, будівництву та впорядкуванню місць відпочинку, розчищенню природних джерел та потічків.
     Проводиться робота по облаштуванню нових комплексних місць рекреації до яких входять автостоянки, огорожі, мангали, ящики для сміття, піднавіси, альтанки, вбиральні, та проводиться наглядна агітація про місця відпочинку, облагородження джерел, дитячих майданчиків та інше.
     Площа лісопаркової частини лісів зелених зон лісгоспу становить – 6770 га, та лісогосподарської частини лісів зелених зон – 7950 га.
     На сьогодні в лісгоспі налічується 5 рекреаційних місць: «Криниченька», «Пожирниця», «Діброва», «Діброва» а також «Стара дорога».

                                                                                               

        

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ