Австралія запроваджує заборону на використання кредитних карток для азартних ігор в інтернеті

Головна » Австралія запроваджує заборону на використання кредитних карток для азартних ігор в інтернеті

В Австралії був ухвалений закон, який стосується блокування можливості використовувати кредитні картки для азартних ігор в інтернеті. За порушення цього закону передбачено штраф у розмірі 234 750 австралійських доларів.

Законопроект 2023 року відноситься до інтерактивних азартних ігор та спрямований на заборону використання кредитних карток, інших кредитних продуктів і цифрових валют в галузі азартних ігор.

Поправки також передбачають наявність штрафів для операторів онлайн казино, які не дотримуються цієї заборони. Ліцензовані оператори можуть бути покарані штрафом у розмірі до 234 750 австралійських доларів за порушення нових законів.

Министр связи Мишель Роуленд
Міністр комунікацій Мішель Роуленд заявила, що законодавство про заборону кредитних карток в азартних іграх онлайн захистить вразливих австралійців та їхні родини. Фото: NCA NewsWire / Мартін Оллман

Поправки розширюють повноваження Австралійського управління з комунікацій та засобів масової інформації з питань накладення штрафів на порушників нових існуючих положень. Управління буде відповідальним за накладення штрафів на тих, хто порушує цю заборону.

Якщо поправки будуть прийняті як закон, для галузі азартних ігор та споживачів передбачено шестимісячний перехідний період, який набуде чинності з моменту королівської санкції.

У Австралії вже діє заборона на використання кредитних карток для азартних ігор у наземних закладах, і новий законопроект розширює цю заборону на азартні ігри в інтернеті. Міністр зв’язку та член парламенту Мішель Роуленд підкреслила, що цей крок спрямований на захист австралійців від можливих шкідливих наслідків азартних ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *