КРАІЛ та Мінцифри обговорили вимоги щодо публічних електронних реєстрів у сфері азартних ігор

Головна » КРАІЛ та Мінцифри обговорили вимоги щодо публічних електронних реєстрів у сфері азартних ігор

Національна Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) та Міністерство цифрової трансформації України провели конструктивну робочу онлайн-зустріч, присвячену виконанню вимог Закону України «Про публічні електронні реєстри». Зустріч відбулася 26 липня 2023 року.

фото зустрічі краіл
Фото зустрічі з сайту КРАІЛ

Метою зустрічі було обговорення питань, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про публічні електронні реєстри» у контексті роботи над проєктом законодавчих змін з приводу удосконалення функціонування публічних електронних реєстрів у сфері організації та проведення азартних ігор та у лотерейній сфері.

В рамках зустрічі був представлений законопроєкт, який передбачає оптимізацію реєстрів, що стосуються діяльності в азартних іграх та лотерейній сфері, включаючи їх включення до загального транспарентного інформаційного середовища України.

Серед обговорюваних питань було звернене увагу на упорядкування ведення КРАІЛ реєстрів, розширення їх функціональних можливостей, а також використання сучасних сервісів для верифікації даних та взаємодії з іншими державними реєстрами.

Учасники зустрічі визнали необхідність підтримки співпраці між КРАІЛ та Мінцифри при формуванні ефективного правового підґрунтя для роботи державних реєстрів, що сприятиме забезпеченню прозорості та контролю в сфері азартних ігор та лотерей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *