КРАІЛ виявила 750 азартних вебсайтів без ліцензій у першому півріччі 2023 року: Іван Рудий

Головна » КРАІЛ виявила 750 азартних вебсайтів без ліцензій у першому півріччі 2023 року: Іван Рудий

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) повідомила, що протягом першого півріччя 2023 року українці можуть грати в азартні ігри на близько 750 вебсайтах, які належать майже 500 брендам. Голова комісії Іван Рудий зазначив, що в країні діє півтора десятка легальних ліцензованих операторів азартних ігор.

Зазначається, що протягом зазначеного періоду КРАІЛ виявила та передала до правоохоронних органів інформацію про майже 1800 вебсайтів, які незаконно проводять азартні ігри на території України без відповідних ліцензій, включаючи дзеркала цих вебсайтів.

Щодо цього, Іван Рудий зазначив, що КРАІЛ звернулась до Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій з вимогою заблокувати доменні імена нелегальних організаторів азартних ігор в рамках своїх повноважень.

Він також додав, що важливо створити такі умови, щоб “чорному” ринку стало невигідно діяти через посилене переслідування правоохоронних органів та застосування санкцій. Метою є зробити ресурс, який використовується для “схем” та “відмивання грошей”, нерентабельним у порівнянні з прибутками від законної діяльності. Такі дії спрямовані на те, щоб всі залучені до нелегальних дій оператори перейшли у легальну площину, забезпечивши більшу законність у галузі азартних ігор в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *